Контакти:

Магазин

Комплект XAG V40 Double

Комплект XAG V40 Double – подвійна вигода для господарств, які мають земельний банк від 1 000 га. Спеціальна пропозиція, що доступна в рамках Всеукраїнської ініціативи “Агродрон у кожне господарство”, дозволяє придбати два робочі комплекти практично за ціною одного.

За умовами ініціативи економія становить понад 40% від роздрібної ціни окремих приладів. Наявність у Комплекті одного модуля зв’язку XAG Local network terminal (LNT) дозволяє працювати одночасно двома дронами у місцях зі слабким покриттям мобільного інтернету чи його відсутністю.

Наявність Комплекту XAG V40 Double протягом сезону дозволить закривати всі роботи в полях максимально оперативно, без простоїв та із загальною економією паливних ресурсів до 90%! В період десикації ріпаку, соняшнику та інших культур флот із двох дронів гарантує однорідне внесення на всій площі практично за одну-дві доби.
Продуктивність двох дронів за 1 робочу зміну становить до 250 га.

Переваги роботи із дроном-обприскувачем XAG V40:

  • Складна конструкція дрона-обприскувача XAG V40 дозволяє перевозити дрон у багажнику легкового автомобіля, міні-причепі, бусі.
  • Максимальна мобільність і простота у використанні гарантує переміщення між полями на далеких відстанях без потреби отримувати спеціальні дозволи на транспортування великогабаритної техніки.
  • Продуктивність дрона за одну робочу зміну може досягати 120-150 га, що забезпечить швидке та рівномірне покриття рослин ЗЗР чи десикантами, дозволить зекономити час роботи, пальне, витрати на логістику води.
  • Ще однією перевагою роботи з дроном є відсутність технологічних колій, що залежно від культури та форми поля можуть сягати до 5%. Витоптані посіви та пошкодження високорослих культур традиційними обприскувачами є недоотриманим урожаєм господаря.
  • Наявність у комплекті модуля зв’язку XAG Local network terminal (LNT) дозволить працювати відразу двома дронами навіть за умови повної відсутності покриття стільникової мережі та доступу до інтернету.

Комплект включає:

Найменування

Кількість, шт.

Дрон-обприскувач XAG V40

2

Бак XAG V40, 16 л

2

Літій-полімерний акумулятор XAG B13960S

4

Контролер XAG ACS2 з RTK модулем

2

Електро-генераторна бензинова установка XAG GC4000+

2

Мобільна навігаційна станція XAG RTK Rover

2

Пластиковий бокс для охолодження батарей XAG 2022

2

Charging Water Tank Трипод XAG RTK Portable Surveyor Tripod

2

Модуль зв’язку XAG Local network terminal (LNT)

1

Термін дії пропозиції придбання комплектів дронів-оприскувачів XAG V40 обмежений кількістю наявних товарів.

Чому агровиробникам вигідно купувати робочий Комплект XAG V40:

інвестиція в один робочий комплект окуповується лише завдяки відсутності технологічних колій (до 5% посівів), наприклад, на десикації ріпаку площею 250 га;
економія пального до 90%, зменшення витрат на логістику води до 95%;
поширення постпродажної гарантії виробника на все обладнання;
навчання команди клієнта включено у вартість комплекту

В наявності

Комплект XAG V40 Double

919 000грн

Звертайтеся за додатковою інформацією та консультацією за номерами:

068 765 4000

066 765 4000

073 765 4000

Схожі товари

Scroll to Top

Замовити

Залиште ваші контакти, ми з вами зв'яжемось.

Ваша заявка прийнята

Найближчий час з вам зв’яжеться менеджер.